KURUMSAL İLETİŞİM

Hakkımızda

Eylül Palet Orman Ürünleri Ltd. Şti. 2015 yılında İzmir’in Bergama ilçesinde İşlenmemiş Ağaç Ticareti, Ahşap Palet, Chips ve Endüstriyel Odun Üretimi amacı ile kurulmuştur. 2.294 m2 kapalı üretim alanına sahip firmamız orta vadede başarı elde etmek için pazarlardaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Büyüme ve finansal bağımsızlığı garanti etmek için sonuç odaklı hareket etmektedir.

Firmamız; “Müşterilerimiz iş ortağımızdır” bilinci ile hareket eder, Müşteri odaklı düşünür, Müşteri isteklerine uygun kaliteli ve ekonomik ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Firmamız; Sadece tutabileceği sözleri verir, anlaşmaları bağlayıcı olarak kabul eder, tüm ticari işlemlerinde yasa ve yönetmeliklere titizlikle riayet ederiz

Faaliyetlerimizin, toplumun çıkarları doğrultusunda olması gerektiğinin farkındayız. Ürünlerimizi tasarlarken; insan güvenliği, doğal kaynakların ekonomik kullanımı ve çevresel sürdürülebilirlik prensiplerini göz önünde bulunduruyoruz.

Tüm illerimize maksimum 2-3 iş gününde teslimat yapmaktayız

Misyonumuz

Son teknolojileri kullanarak; dünya pazarlarında kabul gören yüksek standartlarda ürün üreten saygın bir marka olmak.

Vizyonumuz

Nitelikli insan kaynağı ile ürün ve hizmette kaliteyi öncelikli hedef olarak gören, sektörde hızlı büyüyen ve uluslararası rekabette güçlü bir firma olmak.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarını sürekli geliştiren, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı, yaratıcı, dinamik.

Referanslarımız

"Yüksek Kalite & Düşük Maliyet" İlkesiyle Hizmet Veriyoruz

Müşterileri beklentilerini; Konusunda uzman ekibimizle beraber sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek en üst seviyede karşılamaktayız